1+1 חינם

דוא הדפסה PDF

1+1.... איזה מבצע נחמד ומפתה.

אנחנו כבר מכירים: נקנה אחד, נקבל את השני, הזול מביניהם, במתנה. אממה, כמה המבצע הזה פשוט ככה רשתות המכירה אוהבים לסבך אותנו בזה.

 

כל אחד מכיר את הסיפור האישי שלו, איך נתקל במבצע הזה ומאוד התפתה לקנות, אך  גם  לאחר שווידא את קוד המוצר ובדק  את כל השורות הקטנות, פתאום נכונה לו הפתעה בקופה שה 1+1 זה לא מה שחשב.

לדוגמא: לפני כשבועיים רציתי לקנות ארבעה פרטי לבוש בחנות שהיה בה מבצע 1+1. הגעתי לקופה ושאלתי לתומי את הקופאית אם אני מבינה נכון ואם קניתי שני פרטים ב- 200 ש"ח כל אחד ושני פריטים ב- 50 ש"ח כל אחד - אחוייב רק ב 250 ש"ח. הקופאית אמרה לי שזה לא עובד כך והקופה תזכה אותי על שני הפריטים הזולים ביותר כך שאחוייב ב 400 ש"ח. מצד אחד זה מכעיס, כי לא כל אחד יכול לשים לב להטעייה, מצד שני למה לי להתחיל להתווכח עם הקופאית? ביקשתי ממנה שתעשה לי שני חשבונות נפרדים וכך קיבלתי את המבצע אותו חשבתי שצריך לקבל .

ביום אחר יצא לי להכנס למגה בול לקנות משהו קטן אחד. ולפתע שלט מאיר עיניים שבדיוק מה שרציתי לקנות נמצא במבצע 1+1. כמובן שלקחתי שניים.  הכנתי 30 ש"ח מבעוד מועד כדי לא להתעכב בקופה, אך שם ניסו להסביר לי שאני צריכה לשלם דווקא 60 ש"ח כי אין לי כרטיס מועדון וכי אני צריכה קודם כל לקנות ממצרכי החנות ב 100 ש"ח וכי הקוד של המוצר שקניתי אינו במבצע וגם כי המבצע הסתיים ממזמן. את כל הסיבות האלה אמרו לי הקופאית, האחראית, הסגן של המנהל והמנהל. אבל לחץ חברתי הפסיק לעבוד עלי בערך בגיל 12. הראתי להם את השלט שהם עצמם תלו. ולפתע הקופה כן איפשרה לקופאית לתת לי לשלם 30 ש"ח בלבד.

אגב, למרות הכחשות מצד פקידים בכירים, אני עדיין משוכנעת שהסיבה לכך שהציבו לאורך שד' משה דיין מלא רמזורים, היא כי היה מבצע ברמזורים של 1+1 ומישהו פשוט לא יכל לעמוד בפני תנאי המבצע...

 חג אורים שמח!

עדכון אחרון ( חמישי, 26 ינואר 2012 00:02 )  

חפשו אותנו...

Facebook

מבזקים