בית הטור של יעל סוף סוף בחירות למינהל הקהילתי

סוף סוף בחירות למינהל הקהילתי

דוא הדפסה PDF

סוף סוף יש בחירות למינהל קהילתי פסגת זאב. הבחירות יערכו אי"ה בחודש דצמבר השנה לאחר כחמש עשרה שנה שלא היו בחירות בשכונה. בגלל מאמצים גדולים שלי הוכנסה גם פסגת זאב לפיילוט שעושה העירייה. התכנון היה שהבחירות יערכו כבר לפני כשנה, אבל שינוים מערכתיים שכללו סגירת החברה הירושלמית למתנ"סים גרמו לדחיית הבחירות, אבל לפחות יש סדר קבוע של תהליך בחירות בהמשך. אני שמחה שסוף סוף הבחירות יתקיימו. פני פסגת זאב השתנו רבות מאז הבחירות הקודמות, תושבים רבים נוספו, משפחות התחלפו, הגיע הזמן  להודות למי שנשא בנטל ולהחליף את חברי ההנהלה הנוכחית בנציגים חדשים שיזרימו מרץ ואיכפתיות לפעילות המתנ"ס. מי יהיו נציגי פסגת זאב בעתיד? ממש לא משנה. העיקר שיגיעו אנשים בעלי שכל ישר ועם רצון לתרום. נכון שיש אנשים שיכולים להתאים, שקוראים את הטור ואמרים לעצמם "בשביל מה אני צריך את בלבול המוח הזה?" שאלה טובה. אבל אם אנשים נבונים לא יקחו על עצמם את ההנהגה שלא יתפלאו וירטנו אח"כ שהם עצמם מיוצגים ע"י אנשים לא מתאימים.
בפסגת זאב שיש כ 11,000 משפחות מדובר למעשה בעיר ויו"ר המינהל הוא למעשה ראש העיר של הפסגה, רק בלי משכורת ובלי הרבה כוח כמו ראש עיר, מצד שני זה תפקיד שכל אחד יכול ליצוק בו את התוכן האישי שלו. הווי אומר האישיות תעשה את התפקיד ולא להיפך.
איך מציגים מועמדות, איך נבחרים ואיך בוחרים, כל הפרטים יתפרסמו בעיתון בקרוב. תושבים שרוצים להשפיע מוזמנים לעקוב.
בינתיים נותרו לנו רק 27 ימים ליהנות עם הילדים ב"חופש הגדול"  ונשאלת השאלה איך נספיק את כל מה שתכננו והאם הם יספיקו תוך כדי לסיים את חוברות החופש שקנינו להם או ששוב נסתפק בשני העמודים הראשונים...

 

חפשו אותנו...

Facebook

מבזקים