בית הטור של יעל סיכום מקוצר לפעילותי השנה

סיכום מקוצר לפעילותי השנה

דוא הדפסה PDF

כדי לסכם את השנה שחלפה מבחינת העבודה הציבורית שעשיתי למען תושבי פסגת זאב, אזכיר מספר נקודות שהשתדלתי לקדם במהלך השנה.
את השנה התחלתי בכך שעזבתי את תיק התחבורה, לאחר שהגעתי למסקנה כי תושבי העיר נמכרו בזול לפרויקט הרכבת ולא ניתן לשנות את המצב. אולם, דלת אגף התחבורה פתוחה בפני ונקודות רבות שאני מעלה לתיקון מצב הפקקים בפסגת זאב מבוצעות.
כולם שמים לב שבשנה האחרונה פקקי התנועה הפכו לעומסים שמשתחררים קצת יותר טוב במיוחד בירידה מגשר עוזי נרקיס לכיוון הגבעה הצרפתית. ההקלה המסוימת נובעת מתזמון הרמזורים לטובת תושבי פסגת זאב שבוצע לאחר לחצים רבים ולאחר מספר נסיונות לשיפור. במסגרת זו, גם סודרה סוף סוף הטרמפיאדה בצומת הגבעה הצרפתית לכיוון כביש רמות, לאחר שנים שהנושא היה מונח ללא התקדמות. הפתרונות לבעיית פקקי התנועה יבואו עם פתיחת כביש 20 שבשנה האחרונה עבר מהמורות רבות בדרך לאישורו, על חלק גדול מהקשיים לא דיווחתי בגלל שהחשאיות הייתה חשובה כדי שהתהליך לא יופרע. בסופו של דבר, לאחר מאמצים בדרגים העליונים אושרה התוכנית והכביש יפתח אי"ה בתחילת 2012. השנה גם אושר תקציב לתכנון הפרדה מפלסית בצומת הגבעה הצרפתית, גם כאן אני לוחצת לשינוי הפתרון כדי להטיב עם תושבי פסגת זאב.
שמחתי כשהצלחתי להביא את המערכת העירונית להבין שהיא חייבת להשקיע בפסגת זאב דרום, שהוזנחה בגלל קבלן שפשט את הרגל. לאחרונה הגענו לפתרון לפיתוח המתחם.
בזכות לחצים שהפעלתי הוחלש הרעש מהמסגדים. זה עדיין לא מספק אבל אנחנו בדרך הנכונה.
לאחר לחץ מאסיבי מצידי הוחלט על קיום בחירות למינהל הקהילתי פסגת זאב בעוד 3 חודשים.
ממש בקרוב, בזכות התערבותי, יחובר העירוב של פסגת זאב לכל העיר. ובהשתדלותי החלו לתת דו"חות לבעלי כלבים מלכלכים.
יש נושאים פרטיים רבים שטיפלתי בהם שעליהם גאוותי הגדולה אך כמובן שאמנע מלהזכירם בגלל צנעת הפרט. התחושה היא שיש עוד הרבה מאוד לעשות ואני מאוד מקווה שאצליח בעזרתכם לקדם דברים נוספיםבשנה הבאה.
כתיבה וחתימה טובה!

{joscommentenable}

עדכון אחרון ( שבת, 23 אוקטובר 2010 22:25 )  

חפשו אותנו...

Facebook

מבזקים