בית חדשות הפיסגה חינוך מסיבת סיום לממ"ד מזרח במערת המכפלה

מסיבת סיום לממ"ד מזרח במערת המכפלה

דוא הדפסה PDF

את מסיבת הסיום של תלמידי כיתות ו' החליטו בבית הספר ממ"ד מזרח לערוך השנה, לראשונה בתולדות בית הספר,  במערת המכפלה. לאחר שהתגברו על חששות הן של חלק מההורים והן של חלק מהצוות הגיעו ביום שני האחרון עשרות תלמידים נרגשים, עם הוריהם וחלקם גם סביהם  נרגשים לא פחות בהסעה מאורגנת למערכת המכפלה שבחברון. שם בנוסף לקבלת ספר התנ"ך והתעודות, ערכו הופעה מרגשת שחיברה בין האבות והאמהות הקבורים במערכת המכפלה לחיים היום.

מנהל בית הספר, חנן זוהר שהיה נרגש לא פחות מהתלמידים אמר בין יתר דבריו לנוכחים, כי ירושלים  נקראת שער השמים וחברון שער גן עדן. וירושלים וחברון אחיות המה.

לפני 2000 שנים כשחרבה ירושלים יצאה בת קול – השכינה – ואמרה לאבות והאמהות: "אתם שקועים בשנתכם ולא יודעים צער העולם? איה רחמים? "קומו ובקשו רחמים על בניכם".

מיד האבות והאמהות מתעוררים לבקש רחמים והוסיף בפנייה לקהל: "אבות רחומים, אמהות אוהבות, הגענו היום מחזור ח"י לבקש רחמים, ברכה והצלחה למשפחותינו האהובות, לבית ספרנו עמנו ומולדתנו".

המופע של התלמידים כשברקע קירות מערת המכפלה ריגשו את ההורים עד מאוד בעיקר כשלחלקם זו הייתה הפעם הראשונה שהגיעו לבקר במערת המכפלה.

 

 

סטטיסטיקה

מונה צפיות תוכן : 943673

חפשו אותנו...

Facebook

סקר

גורמים במשרד התחבורה מנסים לקדם שוב את התוכנית לביטול האוטובוסים שיוצאים מפסגת זאב ולחייב את כולם להשתמש רק ברכבת. מה דעתך?
 

מבזקים

מבזקים


חדש באתר

זמני השבוע

פרשת השבוע:
מטות מסעי
כניסת השבת: 19:10
צאת השבת: 20:24

תמונת השבוע

 

סגנית ראש העיר יעל ענתבי מעדכנת את רוה"מ נתניהו לגבי כביש 437